Hakkımızda


ORENS, 2003 senesinden bu yana gelişmiş olan güçlü ve çeşitliliğe sahip bir kuruluştur. Bir müşavirlik firması olarak faaliyetlerine başlayan firmamızın faaliyet alanı son zamanlarda bilişim alanını da kapsayacak şekilde genişlemiştir. Teknik, yaratıcılık ve yönetim vasıfları açısından benzersiz bir uzman yelpazesini biraraya getirme olanağına sahip olan firmamız insanların hayatlarında önemli değişiklikler yaratmaktadır.

ORENS birçok yenilikçi proje arkasındaki yaratıcı güçtür. Firmamız modern hayatın birçok alanında faaliyet göstermekte olup karmaşık sorunlar karşısında etkileyici çözümler geliştirmekte sahip olduğumuz kabiliyet ve kapasite, tüm işverenlerimiz ve iş yaptığımız topluluklar tarafından takdir edilmektedir. ORENS’in yaklaşımı işveren ihtiyaçlarına güçlü bir odaklanma; proje bazlı, başarı odaklı bir proje ekibi; ve güçlü bir kalite güvence sistemi ile karakterize edilebilir. ORENS aynı zamanda kapasite oluşturulması uygulamalarına yardımcı olmakta ve bu konuda, miktar ve kalite odaklı araştırmaları kombine ederek ve kanıtlanmış politika ve pratik çözümlerle paydaşların katılımını sağlayarak eldeki mevcut en iyi yöntemleri uygulamaya koymaktadır. Referanslarımız, sürdürülebilir kalkınmanın tüm alanlarında gerçekleştirilmiş çalışmalarımızı içermektedir.

Firma olarak teknik, yaratıcılık ve yönetim vasıfları açısından benzersiz bir uzman yelpazesini biraraya getirme olanağına sahip olan kapasitemizi daha da güçlendirmek ve kariyer gelişimi için yeni fırsatlar sağlamak amacıyla daha fazla gelişmek istemekteyiz. Bunu yaparken de ORENS’i farklı yapan küçük firma ‘yaklaşımını’ kaybetmek istemiyoruz. Bu noktadan hareketle, işimizin gelişmesine katkıda bulunacak kabiliyetli ve kendini işine adamış bireylerle her zaman ilgilenmekteyiz. Eğer uygun bir akademik eğitime ve bizim yaptığımız işle uyumlu olabilecek olan bir müşavirlik geçmişine sahipseniz, ekiplerimizi daha da geliştirmek ve güçlendirmek için her zaman karşılıklı fayda sağlayacak fırsatların ortaya çıkarılması konusunda çaba sarfetmeye hazırız. Aynı zamanda projelerimizde çalıştırılmak üzere alt yüklenici danışmanlar da aramaktayız.

about1

Şirket Politikalarımız


Çevre Koruma, Ekolojik Denge ve Biyolojik Çeşitlilik

Yönetişim

İnsan Sermayesi

Sosyal Sorumluluk

Bilgi almak için
bizi arayın
: +90 532 487 15 14
Bize mail
yazın
: info@orensgroup.com

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ


ORENS

Uluslarüstü, ulusal ve bölgesel kurumlar, yerel idareler, uluslararası kalkınma ajansları, sivil toplum örgütleri ve özel sektör işverenlerimiz arasındadır.