HİZMETLERİMİZ


MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ

İşverenlerimize en iyi uygulamaları ve en uygulanabilir çözümleri bulup uygulamalarında destek olarak ve kendilerine finans, planlama, eğitim, proje yönetimi ve fonksiyonel uzmanlık olanakları sağlayarak çeşitli ortaklıklar geliştirmekteyiz. Hizmetlerimiz, stratejilerin belirlenmesi, planlama ve tasarından, değerleme, fizibilite çalışmaları, kalite belgelendirmesi, politika ve müdahale ipuçlarının öngörü değerlendirmeleri ile izleme, gözden geçirme ve değerlendirmeye kadar politika ve proje döngüsünün tüm safhalarında sunulmaktadır.
DETAY GÖSTER

BİLİŞİM HİZMETLERİ

ORENS, çeşitli sektörlerden KOBİ’ler için e-ticaret hizmetlerini, web hizmetlerini ve yazılım hizmetlerini kapsayan çözümlerin üretilmesinde uzmanlaşmış bir firmadır. Profesyonel ekiplerimizin uzmanlığı ve müşteri hizmetlerinin kendini adamışlığı bize haklı bir kabul edilmişlik kazandırmış durumdadır. ORENS’in IT çözümleri ve danışmanlık hizmetleri birçok sanayi dalında işyerlerine destek olmaktadır. Komple taşeronluk çözümlerimiz, güvenli hosting altyapımız ve yetkin yönetilen hizmetlerimiz ile işyerlerinin işlerini daha etkin bir şekilde yönetmelerine ve maliyetlerini kontrol altında tutmalarına yardımcı olmaktayız.
DETAY GÖSTER

BİYOTEKNOLOJİ HİZMETLERİ

Bitkisel üretimde tohum ve tohumluk üretimi başlangıç materyali olarak oldukça önemlidir. Kaliteli genetik materyal, bir yandan verimliliğin artmasına sağlarken, diğer yandan da gıda sektörünün ihtiyaç duyduğu özellikte bitkisel girdileri sağlamaktadır. ORENS’in, Türkiye, Tekirdağ’daki Namık Kemal Üniversitesi labratuarlarında yürütülmekte olan biyoteknoloji hizmetleri, hem yüksek verimli hem de kaliteli yeni genotiplerin ıslahını veya mevcut genotipler arasında verim ve kaliteyi birlikte taşıyan genotiplerin belirlenip yeni, farklı ve üstün çeşitlerin üretilmesini ve bunlara ait tohumlukların devreye sokulmasını sağlamaktadır.
DETAY GÖSTER

 

Bilgi almak için
bizi arayın
: +90 532 487 15 14
Bize mail
yazın
: info@orensgroup.com

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ


ORENS

Uluslarüstü, ulusal ve bölgesel kurumlar, yerel idareler, uluslararası kalkınma ajansları, sivil toplum örgütleri ve özel sektör işverenlerimiz arasındadır.